тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Результати чемпіонату Донецької області з вільної боротьби

Переможціта призери

І ЕТАПУ ОБЛАСНИХ ІГОР З ЄДИНОБОРСТВ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ “CombatGames 2019” ТА ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ СЕРЕД ДІВЧАТ 2004-2006 р.н.

09-10.02.2019р.

м. Торецьк

Зайнятемісце Прізвище, им’я Місто Спорт.клуб, спорт. школа П.І.Б. тренера спортсмена
33 кг.
  Никифорова Анастасія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Дубовая Віолетта Бахмут КДЮСШ №1 Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Гончарук Анастасія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Козаченко Ірина Дружківка ОС ДЮСШОР Веремієнко О.М.
36 кг.
  Стрюкова Владислава Бахмут КДЮСШ №1 Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Савіна Ганна Дружківка ОС ДЮСШОР Веремієнко О.М.
  СупруненкоКрістіна Торецьк Обласна КДЮСШ Кондратенко Т.П.
  Маркова Софія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
39 кг.
  Єфремова Марія Бахмут КДЮСШ Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Паньшина Аліна Маріуполь КДЮСШ «Атлетик» Флоринський П.О.
  Шаталова Марина Бахмут КДЮСШ Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Клименко Діана Андріївка Колос Борисенко П.В.
42 кг.
  Леппа Софія Бахмут КДЮСШ №1 Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Семчова Віолетта Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Пудовкіна Ксенія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Таранова Євгенія Старогнатівка ОС ДЮСШОР Олійник І.І.
46 кг.
  Керимова Аїда Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Шепелєв Г.М.
  Коваль Софія Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Мозолевська Енола Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Неділько Вікторія Андріївка Колос Борисенко П.В.
50 кг.
  Виноград Єлізавета Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Катюхіна Юлія Селідове ДЮСШ Губко П.В.
  Ротач Анастасія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Коштур Вікторія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
54 кг.
  Баль Софія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Власович Вікторія Дружківка ОС ДЮСШОР Веремієнко О.М.
  Руденко Аліна Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Неділько Влада Андріївка Колос Борисенко П.В.
58 кг.
  Білей Ірина Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Стоюшко Мілана Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Яришєва Валерія Торецьк Обласна КДЮСШ Кондратенко Т.П.
  Піскарьова Діана Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
62 кг.
  Олексіївська Галина Торецьк Обласна КДЮСШ Богданова Т.С., Шепелєв Г.М.
  Свиридова Катерина Торецьк Обласна КДЮСШ Кондратенко Т.П.
  Лесняк Анастасія Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Кузьміна Ольга Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
66 кг.
  Сєдих Євгенія Бахмут КДЮСШ №1 Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Кирилова Анастасія Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Підгорна Катерина Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
70 кг.
  Борздова Марія Бахмут КДЮСШ №1 Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Крамчанінова Наталя Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Колоденко Діана Старогнатівка ОС ДЮСШОР Олійник І.І.

 

 

Переможці та призери

І ЕТАПУ ОБЛАСНИХ ІГОР З ЄДИНОБОРСТВ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ “CombatGames 2019” ТА ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ СЕРЕД ЮНАКІВ 2004-2006 р.н.

09-10.02.2019 р.

м. Торецьк

Зайнятемісце Прізвище, им’я Місто Спорт.клуб, спорт. школа П.І.Б. тренера спортсмена
38 кг.
  Керимов Алім Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Шепелєв Г.М.
  Маліновський Ярослав Бахмут КДЮСШ Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  ЦвігунДммитро Слов’янськ МК ДЮСШ Чурай М.М., Жданов В.М.
  МустафаєвРадихан Слов’янськ МК ДЮСШ Чурай М.М., Жданов В.М.
41 кг.
  Яришкін Ігор Маріуполь КЗ КДЮСШ Попов С.В., Сироєдов В.
  Карпенко Микита Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Фрайтер Андрій Старогнатівка ОС ДЮСШОР Олійник І.І.
  Закарлюка Артем Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
44 кг.
  Чибичик Іван Гранітне ОДЮСШ Мамраш О., Домбай М.М.
  Васильєв Давид Маріуполь КЗ КДЮСШ Попов С.В., Сироєдов В.
  Ємець Дмитро Слов’янськ МК ДЮСШ Чурай М.М., Жданов В.М.
  Батарон Ярослав Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
48 кг.
  Кравченко Ярослав Бахмут КДЮСШ Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Аніпченко Данило Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Требушков Володимир Маріуполь КЗ КДЮСШ Попов С.В., Сироєдов В.
  МагомедхановМурат Андріївка Колос Борисенко П.В.
52 кг.
  ГаббасовЄрбол Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Харітонов Євген Бахмут ДВУОР Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Рибак Ігор Торецьк ДЮСШ Ерешев А.Т., Нікітенко Н.В.
  Муль Микола Маріуполь КДЮСШ «Атлетик» Флоринський П.О.
57 кг.
  Синицький Данило Слов’янськ МК ДЮСШ Чурай М.М., Жданов В.М.
  Тараненко Нікіта Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Ерешев А.Т.
  Кишканьов Микита Маріуполь КЗ КДЮСШ Семенов В.Г.
  Ігнатов Олег Селідове ДЮСШ Губко П.В., Єфремов А.В.
62 кг.
  Чорних Ярослав Бахмут КДЮСШ Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Шабанов Леонтій Маріуполь КЗ КДЮСШ Папуш М.Ф., Сироєдов В.
  Маркохай Віталій Гранітне ОДЮСШ Мамраш О., Домбай М.М.
  Сорока Влад Торецьк ДЮСШ Нікітенко Н.В.
68 кг.
  Наумов Кирило Бахмут КДЮСШ Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Шамлі Влад Маріуполь ДЮСШ Глущенко В.В.
  Білоконь Максим Торецьк Обласна КДЮСШ Нікіфоров О.О., Шепелєв Г.М.
  Москальов Андрій Бахмут ДВУОР Єфремов М.В., Єфремов А.В.
75 кг.
  Дворядкин Костянтин Гранітне ОДЮСШ Мамраш О., Домбай М.М.
  Батанов Микола Велика Новоселівка ОК ДЮСШ Бобильов В.А.
  Гопка Євген Мирноград ДЮСШ Рябовол В.О.
  Лєвтєров Максим Велика Новоселівка ОК ДЮСШ Бобильов В.А.
85 кг.
  Рутченко Дмитро Бахмут КДЮСШ Єфремов М.В., Єфремов А.В.
  Микитенко Богдан Краматорськ ДЮСШ№1 Леончук В.В., Новомлинський Є.М.
  Копущу Андрій Торецьк Обласна КДЮСШ Кондратенко Т.П.
  Потримай Назар Дружківка ОС ДЮСШОР Веремієнко О.М.
100 кг.
  Косиця Ярослав Слов’янськ МК ДЮСШ Чурай М.М., Жданов В.М.
  Шаповалов Михайло Слов’янськ МК ДЮСШ Чурай М.М., Жданов В.М.
  Костін Едуард Торецьк Обласна КДЮСШ Кондратенко Т.П.

За результатами чемпіонату в командному заліку дівчата міста Торецьк посіли 1 місце, хлопці – 3 місце. Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк вітає призерів змагань та їх тренерів,  зичимо нових високих спортивних  досягнень та перемог.