тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ!

? Держстат запроваджує роботу нового сервісу для електронного звітування – безкоштовне програмне забезпечення Кабінет респондента”. ?

?️ Доступ до “Кабінету респондента” відкрито з 01 лютого 2019 року за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua/.

У “Кабінеті респондента” Ви зможете в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

?Для реєстрації та роботи в “Кабінеті респондента” необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування*. 
?Наразі сервіс підтримує електронний підпис одного з наведених нижче кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (акредитованих центрів сертифікації ключів – АЦСК): 
– Інформаційно-довідковий департамент ДФС, 
– АТ КБ “ПРИВАТБАНК”, 
– ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”.

? Перелік АЦСК, які підтримуються в “Кабінеті респондента”, буде розширюватися.

? Коректна робота в “Кабінеті респондента” можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

✔️ У разі виникнення питань щодо роботи в “Кабінеті респондента” Ви можете скористатись інструкцією користувача, розміщеною безпосередньо у “Кабінеті респондента”, або звернутись за консультацією до територіальних органів Держстату (телефони наведені на головній сторінці https://statzvit.ukrstat.gov.ua/ в розділі “Контакти”).

✔️ У разі відсутності сертифіката шифрування, обов’язковість якого передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 № 739 “Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень”, потрібно звернутися до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг для його отримання.