тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Перелік реабілітаційних установ, що надають послуги із психологічної реабілітації

Згідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників “Революції Гідності”, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України №497 від 12.07.2017 для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг звертається до Управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій (або інваліда війни, або учасника війни) та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Під час подання копії документів, особи надають оригінал для огляду.Тривалість курсу у стаціонарних умовах для проходження психологічної реабілітації складає 18 днів.

У 2019 році згідно до Наказів начальника Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації включені:

– ТОВ «Пансіонат «Ірбіс», Херсонська обл., Скадовський р-н, м.Скадовськ, вул. Поповича, 1.

– ДП «Південь – Курорт – Сервіс» санаторій «Оризонт», Одеська обл., м.Білгород-Дністровський, с.Сергіївка, вул. Гагарина, 1-А.

– ТОВ «Санаторій «Токарі», Сумська обл., м.Лебедин, с.Токарі, вул. Санаторна, 96;

– ДП «Санаторій «Верховина», Закарпатська обл., Міжгірський р-н, с.Сойми, 1;

– СКК «Моршинкурорт» Санаторій «Світанок», Львівська обл., м.Моршинкурорт, Паркова площа, 3;

– ДРУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», Київська обл., Вишгородський р-н, с.Лютіж, урочище «Туровча лісова» – 2;

– ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек», Вінницька обл., Тульчинський р-н., с.Заозерне, вул. Лісова, 1;

– ТОВ «Санаторій «Борисфен», Миколаївська обл., м.Очаків, вул.Будівельників, 7;

– ТОВ «Інститут прикладної кріології», Харківська обл., вул. Скорохода, 4;

– Медичний центр «Нові Санжари», Полтавська обл., смт.Нові Санжари, пров. Курортний, 44.

– ДП «Кліничний санаторій ім. Горького», м.Одеса, Фонтанська дорога, 165.

Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з ішими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами. Бажаючим пройти психологічну реабілітацію, надається безоплатний проїзд до місця проведення психологічної реабілітації. 

З даного питання запрошуємо звернутися до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області ( кабінет №17), при собі мати вищезазначені документи.      

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації приймає щодня (крім суботи та неділі, другої та четвертої п’ятниці кожного місяця) с 7.30 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.30.