тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

До уваги суб’єктів господарювання, що займаються утриманням та розведенням великої рогатої худоби, овець і кіз

Суб’єкти господарювання, , що займаються утриманням та розведенням великої рогатої худоби, овець і кіз, зобов’язані здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин у господарстві в розрізі статево-вікових і виробничих груп відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04 грудня 2017 року №64 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», та від 16 січня 2018 року №20 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз».

Вчасна інвентаризація поголів’я дасть можливість власнику тварин:

– забезпечити вчасне проведення лікувально-профілактичних заходів;

– захистити інтереси  у випадках виникнення юридично-спірних питань що стосуються власних тварин;

– звірити дані щодо наявних тварин для отримання державних дотаційних коштів та уникнення розбіжностей у даних, що надає господарство і які підтверджуються даними Державного реєстру тварин.

Для уникнення непорозумінь під час проведення на підприємстві заходів державного ветеринарного контролю рекомендуємо звернутися до державної установи Торецького міського управління Держпродспоживслужби, під контролем якої перебуває господарство, для проведення інвентаризації поголів’я згідно з даними  Єдиного державного реєстру тварин.

Просимо завчасно повідомляти відповідні державні установи Держпродспоживслужби про намір провести інвентаризацію тварин у вашому господарстві для узгодження термінів зі спеціалістами цих установ.

Для отримання роз’яснень просимо звертатися до Держпродспоживслужби за адресою: м. Торецьк, вул. Дарвіна, 47 або по тел.4-59-34

Торецьке міське управління Держпродспоживслужби