тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Донецька ОДА спрямує кошти на придбання обладнання для бібліотеки для людей з вадами зору

Під час робочого візиту до Бахмуту голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць відвідав Бахмутську бібліотеку для людей з вадами зору. Минулого року приміщення бібліотеки було відремонтовано коштами міського бюджету та меценатів, проте у бібліотечному фонді не вистачає сучасних якісних книжок українською мовою.

DSC 0363 820x360

«Бахмутській бібліотеці для людей з вадами зору коштом обласного бюджету купимо комп’ютерне обладнання та книжки українською мовою. Бібліотека має бути місцем комунікації людей, і сучасне обладнання дозволить прослуховувати аудіокниги та обговорювати їх у колі відвідувачів», – зазначив очільник області.

Наразі Бібліотеку-філіал №1 для людей з вадами зору Бахмутської централізованої бібліотечної системи щодня відвідує понад 50 читачів, більшість з них – люди з вадами зору. Співробітники бібліотеки запевняють, що сучасне обладнання та нові книги дозволять значно збільшити кількість відвідувачів та привернути увагу мешканців Бахмуту саме до їх закладу.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/donecka-oda-spryamuye-koshti-na-pridbannya-obladnannya-dlya-biblioteki-dlya-lyudej-z-vadami-zoru