тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Олександр Куць: у цьому році значна частина ліфтів Дружківки буде відновлена

Сьогодні, 17.01.2019, голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць з робочим візитом відвідав Дружківку, де оглянув реконструйовану ліфтову кабіну, відремонтовану в рамках програми відновлення ліфтового господарства в багатоповерхових будинках.

«Поспілкувавшись з місцевими мешканцями, було прийнято рішення в рамках пілотного проекту виділити 12 мільйонів гривень для відновлення хоча б частини ліфтового господарства. На теперішній час за рахунок субвенції з обласного бюджету була відновлена частина ліфтів. Загалом потребують ремонту ще 52 ліфти. За рік, напевно, всі ми не зробимо, але значну частину відновимо», – наголосив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

Відновлення ліфтового господарства у Дружківці стало можливим завдяки сумісним зусиллям Уряду країни та безпосередньо Президента України, підтримки очільника Донецької обласної державної адміністрації та міської влади, які підтримують ініціативи на містах. Станом на грудень 2018 року, по місту за кошти обласного бюджету вже відновлено 24 ліфти на загальну суму 12 млн. грн. Також 230 тис. грн. було виділено з коштів міського бюджету.

DSC 0214 820x360

DSC 0204 820x360

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/oleksandr-kuc-u-comu-roci-znachna-chastina-liftiv-druzhkivki-bude-vidnovlena