тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ВІДЕО РОБІТ!

?Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк з нагоди відзначення Дня вшанування Героїв Небесної Сотні оголошує конкурс відео робіт «Тому повік не буде забуття, хто Батьківщину захищаючи віддав життя»

✔УМОВИ КОНКУРСУ:
До участі у відео конкурсі допускаються відеоролики тривалістю 3-5 хв. Це може бути реклама, репортаж, музичний кліп, інтерв’ю, влог (відео у блог) чи навіть короткометражний фільм. Тема роботи повинна бути з розкриттям подій грудня 2013 – лютого 2014 років, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності). В сюжеті відео можуть використовуватись архівні відео матеріали з мережі Інтернет. Відеоролики повинні бути завантажені до відеохостингу YouTube, посилання на відео повинно міститись у заявці. Заявку на участь у конкурсі заповнювати за посиланням https://goo.gl/H6TZtD
Дедлайн подачі відео робіт – 10.02.2019

✔УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:
До участі в конкурсі допускається молодь віком до 25 років. Подання роботи до конкурсу є згодою учасника на оприлюднення відео роботи.

✔З усіх питань щодо проведення Міського конкурсу відео робіт з нагоди відзначення Дня вшанування Героїв Небесної Сотні «Тому повік не буде забуття, хто Батьківщину захищаючи віддав життя» звертатись до відділу внутрішньої та інформаційної політики ВЦА м. Торецьк (м. Торецьк, вул. Маяковського, 24а, каб. 1.8.) Контакна особа: начальник відділу внутрішньої та інформаційної політики Сорокіна Інна Володимирівна – тел. 0992512354, електрона пошта – vvip.toretskrada@gmail.com.