тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Ще 8 телеканалів та 8 радіостанцій почали мовлення з Гірника в напрямку окупованих територій

На новій телевізійній щоглі в Гірнику Донецької області продовжується встановлення обладнання для організації українського теле- і радіомовлення. Наразі з Гірника у напрямку тимчасово окупованого Донецька транслюються ще 8 телеканалів у цифровому форматі, 3 телеканали в аналоговому форматі, а також мовлять 8 FM-радіостанцій.

Наразі створено новий потужний локальний мультиплекс, завдяки чому розпочата трансляція 8-ми українських телеканалів у цифровому стандарті DVB-T2:

– UA: Перший(НСТУ)
– Телеканал UA: Донбас (НСТУ)
– Телеканал ICTV
– UATV на русском
– Телеканал СТБ
– 5 канал
– Телеканал “Прямий”
– Донбас (Телеканал Україна)

В аналоговому стандарті в Гірнику розпочато трансляцію 3-х телеканалів:

– UA:ПЕРШИЙ
– UA:ДОНБАС
– UATV

Радіомовлення:

– Армія FM – 106.4 МГц
– UA: Українське радіо – 90.7 МГц
– UA:Радіо Промінь – 95.3 МГц
– UA: Радіо Культура – 102.6 МГц
– Радіо НВ – 104.7 МГц
– Країна ФМ – 89.2 МГц
– Громадське радіо – 91.4 МГц
– Вільне радіо – 92.0 МГц

Наразі готується обладнання для запуску мовлення нових українських радіостанцій, відповідно до виданих Національною радою дозволів на тимчасове мовлення. Оператором телекомунікацій, який забезпечує організацію мовлення, виступає компанія Телемережі України.

Щогла в Гірнику стала 4-м телекомунікаційним об’єктом, які були побудовані в Донецькій, Луганській і Херсонській областях з метою розвитку українського телерадіомовлення на межі з тимчасово окупованими територіями.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/shche-8-telekanaliv-ta-8-radiostancij-pochali-movlennya-z-girnika-v-napryamku-okupovanih-teritorij