тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 04.01.19: Брифінг представників Об’єднаних сил

4 січня в м. Краматорську Донецької області відбудеться черговий брифінг представників Об’єднаних сил щодо підсумків діяльності протягом восьмого місяця проведення операції з питань запобігання незаконному переміщенню товарів та вантажів через лінію розмежування, посилення правоохоронної діяльності.

У брифінгу візьмуть участь заступники Командувача Об’єднаних сил та керівники структурних підрозділів за відповідними напрямками діяльності.
Командування Об’єднаних сил нагадує, що одним із пріоритетних завдань в операції Об’єднаних сил є унеможливлення незаконного перетину товарів та послуг між територіями підконтрольними Україні та тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Всі сили і засоби правоохоронної складової Об’єднаних сил цілеспрямовано та наполегливо вживають відповідних заходів для перешкоджання такому ганебному явищу, як контрабанда через лінію зіткнення.
Завдяки рішучій налаштованості військових органів правопорядку, органів прокурорського нагляду, фіскальної та прикордонної служб Об’єднаних сил протягом травня-грудня минулого року відслідковувалася стійка тенденція до покращення ефективності заходів припинення незаконних схем, зменшення потоку контрабанди, яка, без сумніву, є бізнесом на крові людей. 
Продовжується здійснення системних заходів з недопущення порушень законності під час виконання службових обов’язків посадовими особами зі складу Об’єднаних сил.
Нагадуємо, що командування Об’єднаних сил співпрацює з усіма небайдужими громадянами, громадськими організаціями з питань запобігання та виявлення порушень в сфері незаконного обігу товарів. 
Представникам ЗМІ, які бажають взяти участь у заході, за довідками та акредитацією звертатися за телефоном (098) 671-30-40 (або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу: accreditation@ukr.netз поміткою «БРИФІНГ» та зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові журналіста, назви видання, контактного телефону).
Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 18.00 3 січня 2019 року. 
Збір акредитованих журналістів — о 10.50 4 січня за адресою: м. Краматорськ, вул. Катеринича, 13. 
Представникам ЗМІ необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу та редакційні посвідчення.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/brifing-predstavnikiv-obyednanih-sil