тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні мешканці міста Торецьк!
Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 
Цей рік був напружений працею, проте збагатив нас новим досвідом. Але не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.

Хочу висловити слова вдячності всім службам, підприємствам, роботодавцям, небайдужим мешканцям міста за щоденну відповідальну працю, активну участь в розвиток життєдіяльності міста.
Особлива вдячність військовослужбовцям, що боронять наше місто від ворога, стоять на варті територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, велика Вам вдячність за проявлені мужність та патріотизм.
Новий рік – це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення. Нехай Новий рік буде наповнений добрими змінами, подарує нові зустрічі та здійснення мрій.
Прийміть щирі побажання здоров’я, добробуту та родинного затишку, реалізації благородних намірів та життєвих планів. Нехай ваші домівки завжди будуть наповнені радістю, веселощами та любов’ю, а Новий, 2019, рік принесе щастя та удачу.

 

З повагою,
керівник військово-цивільної
адміністрації м. Торецьк
Донецької області Ярослав Руденко

 

49446038 1440182912779738 5843984729187024896 o