тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

264 замість 235: на Донеччині придбали більше одиниць житла для дітей-сиріт, ніж планували

За словами голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, для дітей-сиріт придбано та вручено 264 одиниці житла замість запланованих 235 помешкань. У цьому році повністю виконали зобов’язання перед дітьми-сиротами щодо надання їм квартир і будинків. 68 з 264-х придбали за кошти субвенції з державного бюджету, 139 – на умовах співфінансування за рахунок субвенції з обласного та місцевих бюджетів, 18 – з житлових фондів міст та районів, одна квартира придбана коштом місцевого бюджету, 38 надано з фондів житла соціального призначення.

Крім того, за гроші субвенції з державного бюджету придбали 13 житлових будинків для Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) на загальну суму 26 млн 575 тисяч. І виділили 93 тисячі 750 гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва одного ДБСТ. Таким чином, субвенція з державного бюджету в сумі 45 млн 415 тисяч 400 гривень повністю розподілена і використана.

Із загальної суми запланованих коштів субвенції обласного бюджету в 39,5 млн грн не використали 887 тисяч 800 гривень. Міста та райони, які не в повному обсязі використали виділені кошти – Слов’янськ, Бахмутський та Мангушський райони – пояснюють це відсутністю належних пропозицій на вторинному ринку житла.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/264-zamist-235-na-donechchini-pridbali-bilshe-odinic-zhitla-dlya-ditej-sirit-nizh-planuvali