тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Шановні працівники енергетичної галузі міста Торецьк!

Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день в році, коли ніч довша за день і міста раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.
Завдяки відданості професії, майстерності, любові працівників до підприємства вдається вирішувати багато проблем сьогоднішнього дня і з упевненістю дивитися в день завтрашній. 
Нинішнє покоління енергетиків гідно продовжує традиції своїх попередників та вчителів. Ми пам’ятаємо історію, спираємося на минуле в сьогоденні і беремо досвід для майбутнього. Ми свято шануємо свої професійні традиції, закладені ветеранами галузі. Сьогодні ми адресуємо їм особливі слова вдячності за самовіддану та чесну працю. 
Шановні енергетики! У день нашого професійного свята і напередодні Нового 2019 року дозвольте сказати щирі слова подяки за вашу важку, але вкрай важливу для міста працю. Прийміть побажання міцного здоров’я, благополуччя, удачі та успіхів у нових проектах! Нехай надійнішою опорою в житті залишаються сім’я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім!

48394997 1434674863330543 5562449897812131840 n