тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Між школярами загальноосвітніх навчальних закладів міста Торецьк відбулися змагання з міні-футболу

Участь приймали учні 1-3 класів, змагання відбулися 18 грудня на базі ЗЗСО I-III №9 та були присвячені Дню Святого Миколая.

Перемогу в змаганнях впевнено здобула команда ЗЗСО I-III №17, на другому місці команда ЗЗСО№ 9 та бронзовими призерами стала команда Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа I-III ступенів №6». Призери змагань були нагороджені кубком, медалями,грамотами та спеціальними статуетками від військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області.
Від голови міської федерації з футболу Шатравки Володимира Івановича, переможці були нагороджені солодкими подарунками.
У номінації «Кращий гравець» переміг – Роман Арсеній, «Кращий бомбардир» – Роман Арсеній, «Кращий гол змагань» – Наумов Єгор та номінацію «Крок у розвитку футболу» здобув головний суддя змагань – Реплянський Дмитро Іванович.