тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Краматорську пройшов форум «Громадянське суспільство Донеччини»

У Краматорську пройшов форум «Громадянське суспільство Донеччини», у якому взяли участь представники Донецької облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ. 

Під час вступного слова заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз зазначив, що в Україні ще продовжується процес становлення громадянського суспільства.

«Звісно, за останні чотири роки громадянське суспільство нашої країни стало якісно іншим. Процеси, які стали каталізатором розвитку цього суспільства, зумовили подальший вектор розвитку. Громадські організації одними з перших почали відстоювати активну позицію, допомагати армії, а у подальшому деякі активісти пішли до органів влади, що є однозначно позитивною тенденцією. Попереду ще важкий шлях. Нам потрібно створити належні умови для життя людей саме тут, саме на Донеччині», – зазначив Ігор Стокоз.

Учасники форуму розглянули практики взаємодії представників інститутів громадянського суспільства та влади, реалізації власної ініціативи, спрямованої на розвиток громади, роль молоді в розвитку громадянського суспільства, а також практики надання соціальних послуг громадськими активістами. 

stokoz 820x360

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/u-kramatorsku-projshov-forum-gromadyanske-suspilstvo-donechchini?v=5c1a4b8fbe65d