тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Донецькій області діє 785 об’єктів цивільного захисту

В умовах збройної агресії проти України саме для Донецької області надзвичайно важливе значення має повноцінне функціонування системи цивільного захисту населення, адже, як показує досвід, цинічний ворог може будь-якої миті нанести удар по мирним містам та об’єктам цивільної інфраструктури. Для того, щоб мінімізувати ризики та людські жертви, Донецька облдержадміністрація у взаємодії з органами правопорядку та військовими постійно проводить перевірки готовності сховищ та укриттів.

Згідно спеціалізованого обліку захисних споруд цивільного захисту в Донецькій області на території, підконтрольній українській владі 785 захисних споруд цивільного захисту, з них 433 сховища та 355 протирадіаційних укриття. Наразі більшість захисних споруд «готові» та «обмежено готові» до прийому осіб, що укриваються. Протягом 2018 року приведено у готовність та обмежену готовність до прийому осіб, що укриваються додатково 63 захисні споруди.

Також протягом року в містах та районах області проведені обстеження будівель, споруд та приміщень різного призначення для встановлення можливості їх використання для укриття населення, як споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів. За результатами роботи визначено 2445 об’єктів в яких можливо тимчасово укрити понад 450 тис. осіб та які придатні до включення до фонду захисних споруд цивільного захисту, як споруди подвійного призначення та найпростіші укриття. Роботи зі створення ефективної системи цивільного захисту тривають.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/u-doneckij-oblasti-diye-785-obyektiv-civilnogo-zahistu