тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 18.12.18: Пластуни привезуть на Донеччину Вифлеємський вогонь миру

Пластуни привезуть Вифлеємський вогонь миру в міста і села Донецької області і поширять його серед місцевих мешканців. Після офіційного початку передріздвяної скаутської традиції у Києві група пластунів доставить Світло з Вифлеєму у Краматорськ. Звідси розпочнеться подорож населеними пунктами Донбасу.

Завершиться ця символічна естафета 6 січня, у переддень Різдва Христового. До цього моменту члени скаутської організації “Пласт” передадуть Вифлеємський вогонь Президенту України, парламенту та уряду, в лікарні, дитячі будинки, громадам сотень українських міст, зокрема Донецької та Луганської областей, а також українським воякам у зоні проведення ООС.

Група київських пластунів у тісній координації з місцевими осередками організації Східного регіону планують засвітити Вифлеємський вогонь там, де його потребують найбільше – на передових позиціях української армії по всій лінії фронту, а також громадам міст і містечок українського Донбасу. Проведення громадських акцій заплановано на 18-25 грудня:

· 18 грудня – Краматорськ Донецької області

· 22 грудня – Авдіївка Донецької області ( https://www.facebook.com/events/371836393573347/)

· 23 грудня – Сєвєродонецьк Луганської області ( https://www.facebook.com/events/221677872063895/)

· 23 грудня – Бахмут Донецької області  ( https://www.facebook.com/events/750858791951093/)

Дати проведення заходів в інших населених пунктах наразі уточнюються та будуть повідомлені додатково. 

Передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру започаткували в Австрії. Проте завдяки пластунам, традицію запровадили і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, які чекають тепла, миру і злагоди, що єднають усіх християн у переддень Різдва.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/plastuni-privezut-na-donechchinu-vifleyemskij-vogon-miru