тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Мар’їнського району амбітні плани, не дивлячись на обстріли та війну

10 грудня у Мар’їнському районі пройшли громадські слухання з обговорення пропозицій до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019 – 2021 роки. Слухання проходили у Мар’їнці, Красногорівці та Павлівці. До обговорень долучились керівники району, члени місцевої ради регіонального розвитку, підприємці та небайдужі громадяни.

Учасники обговорень визначили головним пріоритетом відновлення інфраструктури та розбудову мирного життя району. Членами ради регіонального розвитку визначені наступні заходи, які необхідно втілити протягом найближчого часу:

– Продовжити відновлення пошкодженого житла;

– Створити додаткову амбулаторію сімейної медицини та 7 нових робочих місць для лікарів;

– Провести ремонт та термомодернізацію дитячих садочків «Червона шапочка» та «Золота рибка» у Красногорівці;

– Створити опорну школу на базі Красногорівської школи №2;

– Провести капітальний ремонт будівлі, в якій розташовано управління соціального захисту райдержадміністрації, Центр комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» та територіальний центр із соціального обслуговування громадян Мар’їнського району

– Привести до ладу дороги місцевого значення та вуличне освітлення;

– Придбати додаткову техніку для сортування та транспортування відходів;

– Налагодити стабільне водопостачання та газопостачання до населених пунктів району;

– Створити у с. Павлівка сучасне зернесховище.

Члени Ради зазначили, що кошти на реалізацію цих проектів планується залучати на умовах співфінансування з обласного та районних бюджетів, а також долучати до реалізації деяких проектів приватних інвесторів.

Попри наближеність до лінії розмежування та постійні обстріли населених пунктів району, його мешканці бачать реальну перспективу розвитку.

Найближчим часом планується проведення обговорень планів розвитку і інших населених пунктах району. Зведений перспективний план розвитку Мар’їнського району буде представлений на початку 2019 року.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/u-maryinskogo-rajonu-ambitni-plani-ne-divlyachis-na-obstrili-ta-vijnu