тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Званівській громаді придбали екскаватор-навантажувач та деревоподрібнюючу машину

Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенко, дає суттєві результати  для сільських територій. За кошти інфраструктурної субвенції з державного бюджету у Званівській об’єднаній територіальній громаді було придбано екскаватор-навантажувач та деревоподрібнююча машина для комунального підприємтсва “Господар”. Субвенція повністю спрямована на розширення технічної бази КП “Господар” Званівської сільської ради, і тому все придбане буде передано на баланс підприємства. Саме завдяки придбанню нових машин Званівська ОТГ швидше завершить ремонт водоводу в поточному році.

Наступного року через механізм ДФРР планується відремонтувати водопровід в селах Переїзне і Верхньокам’янське.

“Спеціалізованої техніки для таких робіт у громади не було, а оренда досить дорого коштує, тому отриману вперше інфраструктурну субвенцію Званівська ОТГ вирішила витратити на закупівлю техніки для комунального підприємства», – зазначає секретар Званівського сільської ради Валерій Чаплик.

Наступним етапом стане придбання ковшу для риття вузьких траншей, який можна використовувати при ремонті інфраструктурної мережі, очищення від снігу, а також спеціалізованої техніки для укладання асфальту в умовах поточного або ямкового ремонту. Проекти очікують затвердження, щоб громада встигла їх реалізувати до кінця поточного року.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/u-zvanivskij-gromadi-pridbali-ekskavator-navantazhuvach-ta-derevopodribnyuyuchu-mashinu