тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

На Донеччині створено перший в Україні центр безпеки громадян та Єдиний сервісно-аналітичний центр Національної поліції

На Донеччині створено перший в Україні центр безпеки громадян та Єдиний сервісно-аналітичний центр Національної поліції, впроваджено автоматизовану систему моніторингу довкілля. В результаті активної роботи, проведеної спільно з ДСНС, в області запрацювали 7 будинків безпеки. 

Через аналітичний центр Національної поліції щоденно обробляється близько тисячі дзвінків від жителів регіону, забезпечується функціонування понад ста камер інтелектуального відеоспостереження. Вимогою складних обставин, в яких перебуває наша область, є подолання наслідків бойових дій. Відновлення житла та систем життєзабезпечення здійснюється системно та узгоджено. Це принципове питання для того, щоб кожний житель відчував захищеність та підтримку з боку влади, бачив себе частиною української Донеччини. 

На порядку денному залишаться питання інформаційної безпеки, забезпечення жителів всієї Донецької області неупередженими джерелами інформації. Ефектом від реалізації проектів за згаданими попередньо пріоритетами стане покращення інвестиційного клімату, а отже –  інвестиційної привабливості регіону та його окремих територій.

5c07f08ae1ac3011941156 820x360

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/na-donechchini-stvoreno-pershij-v-ukrayini-centr-bezpeki-gromadyan-ta-yedinij-servisno-analitichnij-centr-nacionalnoyi-policiyi