тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

На Донеччині розробили інтерактивну карту проектів соціально-економічного розвитку та забезпечили підтримку малому бізнесу

У Донецькій області відбувається активне поліпшення соціально-економічного стану регіону, а також підтримка малого бізнесу.

Облдержадміністрацією створено інтерактивну карту проектів соціально-економічного розвитку  Донецької області.

Більше 8 тис. проектів, що дозволять потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, організаціям міжнародної технічної допомоги, громадськості отримувати повну інформацію про інвестиційний потенціал області, і, як результат – залучити кошти для реалізації проектів.

Унікальним для країни є регіональний проект з надання безповоротної фінансової підтримки малому бізнесу. В результаті спільних заходів облдержадміністрації та місцевої влади підтримано понад двісті проектів підприємців області, за якими буде створено майже 760 нових робочих місць. Цей проект – дієвий інструмент формування середнього класу, спільноти активних та соціально відповідальних підприємців.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/na-donechchini-rozrobili-interaktivnu-kartu-proektiv-socialno-ekonomichnogo-rozvitku-ta-zabezpechili-pidtrimku-malomu-biznesu