тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 05.12.18: У Слов’янську відкриється Центр надання адміністративних послуг, створений завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру

У середу, 5 грудня 2018 року, відбудеться офіційна церемонія відкриття нового Центру надання адміністративних послуг у місті Слов’янськ Донецької області. Спорудження та обладнання Центру було здійснено в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відкриття Центру приурочене також офіційному запуску нового етапу проекту «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування, 2018-2022 роки», що реалізовуватиметься спільно чотирма агентствами: ПРООН, ООН-Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН, у рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Участь представників ЗМІ щиро вітається:

Що?
Відкриття новозбудованого Центру надання адміністративних послуг у Слов’янську; оголошення про початок нового етапу проекту «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування, 2018-2022 роки»
Де?
ЦНАП, Слов’янськ, Донецька область, площа Соборна, 2
Коли?
5 грудня 2018 року, 14:00
Учасники:
Олександр Куць, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації
Анніка Вайдеманн, заступниця голови Представництва Європейського Союзу в Україні
Хельга Пендер, програмна менеджерка Представництва Європейського Союзу в Україні
Станіслав Топольницький, керівник програми Підтримки ЄС для сходу України, Представництво Європейського Союзу в Україні
Янтомас Хімстра, директор ПРООН в Україні
Віктор Мунтяну, керівник Програми ООН з відновлення та розбудови миру, ПРООН

Очікується, що Центр надаватиме 200 адміністративних і соціальних послуг для понад 200 000 громадян, зокрема, видача біометричних паспортів, реєстрація місця проживання, майна тощо. Центр було споруджено відповідно до принципів універсального дизайну, він оснащений рампою, має знаки для осіб з вадами зору. Для забезпечення комфортних умов надання послуг у Центрі передбачено зал очікування для відвідувачів, систему електронної черги та сплати за послуги. Загальна вартість проекту становить 510 тис. доларів США, з яких внесок з місцевого бюджету складає 88 тис. доларів США.

Довідкова інформація: 

За фінансової підтримки ЄС ПРООН допомогла влаштувати та надала підтримку 14-и ЦНАПам у Донецькій і Луганській областях. Це включає забезпечення сучасними меблями, обладнанням і програмним забезпеченням, але найважливіше, підвищення спроможності персоналу якісно надавати послуги громадянам у їхніх населених пунктах, зокрема особам з інвалідністю, людям похилого віку та жінкам з дітьми.

Метою проекту «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування, 2018-2022 роки» є сприяння подальшій реалізації реформ децентралізації й охорони здоров‘я, посилення безпеки громад і порозуміння громадян, а також підтримка економічної відбудови постраждалих внаслідок конфлікту громад на підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/u-slovyansku-vidkriyetsya-centr-nadannya-administrativnih-poslug-stvorenij-zavdyaki-pidtrimci-yevropejskogo-soyuzu-v-ramkah-programi-oon-z-vidnovlennya-ta-rozbudovi-miru