тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

19.11.2018 Круглий стіл: «Обговорення механізму взаємодії НПО та поліції на шляху до виконання позитивного обов’язку держави, в особі місцевої поліції, щодо забезпечення права ромських жінок на життя без насилля»

Міська громадська організація «Екологія та соціальний захист»запрошує всіх бажаючих  на круглий стіл: «Обговорення механізму  взаємодії НПО та поліції на шляху до виконання позитивного обов’язку держави, в особі місцевої поліції,щодо забезпечення права ромських жінок на життя без насилля».

Дата: 19.11.2018

Час: з 11:00 до 13:00

Місце: вул. Маяковського, 19,Молодіжний Центр «NEENDIM»

19 листопада 2018 року в Торецьку відбудеться круглий стіл «Обговорення механізму  взаємодії НПО та поліції на шляху до виконання позитивного обов’язку держави, в особі місцевої поліції, щодо забезпечення права ромських жінок на життя без насилля».

Проведенню круглого столу передувала низка заходів, що проводила МГО «Екологія та соціальний захист». А саме,  загальна презентація проекту «Посилення участі поліції у збереженні ромської родини від насилля», анкетування ромських жінок щодо взаємодії з поліцією «Оценка участия полиции в предупреждении проявлений домашнего насилия в жизни ромской женщины», моніторинг роботи поліції за розробленою методикою «Про ефективність співпраці поліції та ромських родин під час реалізації заходів щодо захисту ромських жінок від домашнього насилля».

Ціль програми круглого столу: 

* обговорити результати діяльності Організації у проекті та озвучити виявлені наявні недоліки у системі місцевої поліції щодо захисту ромських жінок від насилля на місцевому рівні,

* запровадити нові стандарти дотримання прав жінок при взаємодії з правоохоронними органами,

*підвищити рівень громадського контролю за діяльністю поліції ,

*обговорити механізм взаємодії НПО та поліції на шляху до виконання позитивного обов’язку держави, в особі місцевої поліції, щодо забезпечення права жінок на життя без насилля.

Очікувані результати:

  Обговорено механізм взаємодії НПО та поліції на шляху до виконання позитивного обов’язку держави.

Знайдено домовленість про співпрацю НДО з поліцією.

Прийнято рішення щодо створення місцевої Програми та визначено відповідальних осіб за її виконання.

Привернута увага громадськості до існування  насилля в житті сучасної жінки, як до скоєного злочину.

– Посилено вплив громадськості на зміни щодо реалізації прав жінок у діяльності місцевої поліції.

До участі запрошуються всі зацікавлені даною тематикою. Реєстрація учасників обов’язкова до 17:00 17.11.18 року за тел. 0950625105 – Олена Дзюбенко.

Ініціатива Міської громадської організації «Екологія та соціальний захист» в контексті Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру.