тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Рекрутинг – сучасний підхід до підбору кадрів

Протягом життя кожна людина стикається з проблемою пошуку роботи або її зміною. У більшості випадків, при цьому, Вам потрібна допомога професіоналів. Рекрутери (спеціалісти з підбору кадрів) допоможуть зорієнтуватися на ринку праці і швидко знайти роботу, відповідну Вашому досвіду, знанням і навичкам.

В Торецькому міському центр зайнятості працює сектор рекрутингу, основна складова роботи якого задоволення потреб роботодавців у працівниках та прискорення працевлаштування шукачів роботи. Щоб скористатися послугами рекрутинга не обов’язково перебувати на обліку в центрі зайнятості
Завдяки рекрутингу, роботодавці отримують висококваліфіковані кадри, а шукачі роботи – гідну оплату та гарні умови праці. Робота сектору рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості націлена на налагодження співпраці з головними партнерами служби зайнятості – роботодавцями та формування єдиної бази вакансій на підставі відомостей безпосередньо від працедавців і приватних посередників на ринку праці, аналізу інформації з друкованих та Інтернет ресурсів.
За допомогою сучасних технологій ми створюємо актуальну базу резюме. Шукачам роботи, для зручності, пропонуємо заповнити анкети, в яких зазначена інформація про досвід роботи, освіту, особисті якості, тощо. Працюючи під гаслом «оперативно, якісно, вчасно», фахівці Торецького міського центру зайнятості опрацьовують анкети та резюме безробітних і направляють їх роботодавцю. 
Торецький центр зайнятості завжди націлен на плідне співробітництво та прагне постійно втілювати і удосконалювати нові підходи підбору персоналу. Заповнити своє резюме Ви можете в секторі рекрутингу Торецького міського центру зайнятості або надіслати його електронною поштою: dzerj_rabot@donocz.gov.ua
Запрошуємо до співпраці!