тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва! Про проведення Національної практичної конференції!

Інформуємо, що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:    

– аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки; 

– визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ; 

– надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ; 

– презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

 Місце проведення конференції – «Авангард-Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера, 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції – о 10-00. Реєстрація учасників – з 9-00.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2EAupT6 не пізніше 28 листопада 2018 року.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050) 347-85-73; e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.comoleg.bedzay@gmail.com (контактна особа – Бедзай Олег Миколайович).

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва