тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 15.11.18: Увага! Перший регіональний Форум «Наука. Бізнес. Інновації»

Запрошуємо прийняти участь у Першому регіональному Форумі «Наука. Бізнес. Інновації», який відбудеться 15-16 листопада 2018 року у м. Краматорськ за адресою: бульвар Краматорський, 41, бізнес-центр «SA&GA» (урочисте відкриття о 10:00).

З метою популяризації інноваційних рішень в управлінні територіями, сприяння інтенсифікації процесів електронного урядування в регіоні темою цьогорічного заходу визначено «Donetsk Smart Region».

Форум стане інформаційною платформою для обговорення успішних міжнародних, національних і регіональних інноваційних підходів та інтелектуальних систем щодо запуску муніципальних Smart проектів.

Одночасно програмою заходу передбачається презентація осучасненого сайту Донецької облдержадміністрації, результатів зовнішнього аналізу інвестиційної привабливості міст України, в тому числі Донецької області, спілкування з провідними розробниками програмних продуктів Smart City щодо їх практичного застосування.

До участі запрошені представники центральних органів виконавчої влади, керівництво області, провідні експерти у сфері інновацій, керівники міжнародних організацій, представники бізнесу та громадських організацій регіону. Цьогорічний захід проводитиметься спільно з німецько-українською платформою «Київський діалог».

Для реєстрації у заході необхідно заповнити анкету учасника Форуму за посиланням: https://goo.gl/forms/BE6kHrVn2loBtF193

Більш детальна інформація за тел. +38 050 734 82 80.

Акредитація для представників ЗМІ: заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія, 099 708 87 20, n.masuchenko@gmail.com.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/events/uvaga-pershij-regionalnij-forum-nauka-biznes-innovaciyi