тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Запрошуємо молодь міста приєднатись до створення координаційного консультативно-дорадчого органу

За останні чотири роки молодь України змінилась. Ми стали почувати себе українцями, гідними своєї держави. Стали створювати навколо себе інноваційні простори, організовувати цікавущі заходи, згуртовувати активну молодь, додавати міські арт об’єкти, переймати і ділитись кращим досвідом. Ти готовий впливати на рішення і вирішувати сам! Як це робити? Чий саме досвід буде для нас корисним і дієвим? Хто готовий ділитися своїми компетенціями? З ким гуртуватись і об’єднуватись для того, аби прислуховувались до наших рішень? Якщо ти тільки задаєш собі всі ці питання, то ми вже знаємо на них відповіді.І не тому що ми такі супер-досвідчені, а тому, що шукаємо саме тебе. Бо знаємо, що ти вже готовий вести молодь за собою, адвокувати/лобіювати їх інтереси. А вашій когорті поки не вистачає знань, компетенцій і навичок аби перейти на новий рівень. Ти навчишся, як це робити. Ми впевнені, ти – готовий і можеш творити такі рішення, які змінюватимуть твоє місто, регіон і всю країну.

Разом ми створимо молодіжний координаційний консультативно-дорадчий орган у твоєму місті, який прямо впливатиме на молодіжну політику в нашому регіоні. Збудуємо дієвий інструмент, за допомогою якого молодіжна рада впливатиме на розподіл бюджетних коштів і залучатиме матеріальні ресурси, а також так знаходитиме партнерів з-за кордону.

Приходь 15.11.2018 о 14:00 до інноваційного центру розвитку для молоді та дітей «TeenДім» і приєднайся до когорти дієвих, активних і вмотивованих людей. Найбільш зацікавлені отримають практичний досвід, навчання і спілкування з прогресивними молодіжними радами України. Програма участі молоді в прийнятті рішень реалізовується ГО @Платформа ініціатив Теплиця в партнерстві з @НМРУ в рамках проекту «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», який реалізовується спільно з @UNICEFUkraine, та за підтримки Європейського союзу.

 

Відділ з питань молоді та спорту ВЦА м. Торецьк