тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Майстер-клас конкурсу дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка

16 листопада 2018 року о 10:00 годині в Центрі розвитку для дітей та молоді «TeenДім» відбудеться майстер-клас конкурсу дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка. 
Конкурс спрямований на розвиток дитячої творчості у напрямку художнього репортажу та залучення дітей до обговорення суспільно важливих тем.

Головним завданням є дати можливість висловитися у цьому жанрі журналістам-початківцям шкільних видань і проявити їхню активну громадську позицію.
«Юний Самовидець» – конкурс-меморіал, присвячений пам’яті Степана Чубенка — 16-річного школяра із Краматорська, вбитого бойовиками «ДНР» у 2014 році в Донецьку за проукраїнську позицію.
?Тема першого «Юного Самовидця» – «Як вижити у школі». Чи завжди бути у школі безпечно, особливо коли просто за її вікнами війна? Чи можуть сторонні люди безперешкодно потрапити до школи і до чого це може привести? Чи всім дітям комфортно знаходитися у колективі і як боротися із булінгом? Чи можуть діти з інвалідністю відвідувати звичайну українську школу? А також інші теми безпеки, які захочуть розкрити автори.
До розгляду приймаються раніше не публіковані художні репортажі українською мовою. Автори – учні від 1 до 11 класу.
✔️Автор повинен спиратися на власний досвід.
✔️Автор має добре знати тему, прагнути об’єктивності, писати тексти самостійно.
✔️Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями вибраної теми. Оповідь має бути не сухою газетною, а саме художньою.
?Надсилати роботи можна до 15.02.2019 на адресу конкурсу young.samovydets@gmail.com.
Обсяг репортажу– до 20 000 знаків.
? Нагороди: І місце – 1 000 грн. ІІ місце – 700 грн. ІІІ місце – 500 грн.
Переможці будуть нагороджені під час оголошення результатів конкурсу художнього репортажу «Самовидець» у Києві та запрошені на Книжковий Арсенал. Десятка кращих репортажів можуть бути опубліковані організаторами – Видавництво «Темпора».