тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Міська громадська організація «Екологія та соціальний захист» презентує проект «Посилення участі поліції у збереженні ромської родини від насилля»

Дата: 06.11.2018
Час: з 11:00 до 13:00
Місце: м. Торецьк, вул. Маяковського, 19

06.11.18 року об 11-00 годині в приміщенні Молодіжного центру “TeenДім” відбудеться презентація проекту: «Посилення участі поліції у збереженні ромської родини від насилля».

Головною метою проекту є сприяння покращенню сімейного діалогу в ромській родині за участі поліції.

Під час презентації МГО «Екологія та соціальний захист» познайомить учасників з напрямками своєї діяльності у проекті, включаючи спеціальні заходи, які спрямовані на посилення участі поліції щодо викорінення насильства у ромській сім’ї.

За даними ООН кожна третя жінка планети хоча б один раз у своєму житті підвергалася насиллю з боку чоловіків. Проблема насилля стосується не тільки постраждалих жінок, бо вона чіпляє та вражає широке коло людей: дітей, рідних, близьких, співчуваючих чи оточуючих. Тому жінка потребує особливого ставлення з боку держави щодо захисту свого родинного благополуччя.

Наш проект сприятиме вирішенню цієї проблеми на рівні ромської громади серед молодих ромських родин. Проект складається з двох части:

1) комунікативна частина проекту

2) просвітницька частина проекту

Комунікативна частина проекту – це вибудова алгоритму взаємодії між ромськими родинами, поліцією та іншими представниками право відповідальних закладів.

Просвітницька частина проекту – це проведення заходів з роз’яснення неприпустимості насильства в сімї, заходів, які сприяють усвідомленню того, що насильство в сімї є злочином.

Участь за попередньою реєстрацією. Долучайтесь до події на FB.В разі виникнення питань звертатися до:  Дзюбенко Олена за тел. 095 062 51 05, 095 57 57 546

ІніціативаМіської громадської організації «Екологія та соціальний захист» в контексті Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру.