тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території міста Торецька»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області  «Про затвердження Правил благоустрою території міста Торецька».

З проектом даного розпорядження можна ознайомитись в Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: м. Торецьк, вул. Героїв праці, 3 (кабінет № 5) та на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області в розділі «Регуляторна політика –  Оприлюднення проектів регуляторних актів»

Пропозиції та зауваження щодо вдосконалення проекту розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області « Про затвердження Правил благоустрою території міста Торецька» надавати протягом 30 календарних днів до Управління житлово-комунального господарства за адресою: м. Торецьк, вул. Героїв праці, 3,(кабінет № 5) або на електрону адресу: dgugajkh@i.ua.

Телефон розробника регуляторного акту (06247) 4-31-40

 

Управління житлово-комунального господарства
військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області