тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Дайджест новин міста Торецьк 17.09.2018

 

#Освіта

11 вересня Андрій Замазій, заступник начальника 22 ДПРЗ ГУДСНС України в Донецькій області, провів інтерактивні заняття з учнями 7, 9, 10-х класів за темою: «Дії під час виникнення пожежі та у випадку виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів».

12 вересня в міському управлінні освіти відбулася інструктивно-методична нарада для педагогів –організаторів закладів загальної середньої освіти міста. Форма її проведення – фокус група за темою «Набір інструментів для вдосконалення професійної майстерності педагога-організатора. Створення індивідуальних освітніх маршрутів». Учасники заходу проаналізували роботу за минулий навчальний рік, ознайомилися з новими методичними рекомендаціями щодо організації виховної роботи у новому навчальному році відповідно до вимог нової української школи. Робота сфокусована на професійному рості та вдосконаленні майстерності працівників. Педагоги-організатори створили свій власний освітній маршрут, визначивши своє місце на професійних сходинках, намітили перспективи розвитку на майбутнє.

#Культура_і_спорт

Торецький професійний ліцей традиційно проводить та бере участь у святкових заходах до Дня фізкультури і спорту. Учні ліцею прийняли активну участь у міських змаганнях серед навчальних закладів з стритболу, в яких команда ліцею зайняла 2 місце. Також було проведено спортивне свято на спортмайданчику ліцею у вигляді спортивних естафет та рухливих ігор. Жодне спортивне свято не обходиться без групи підтримки чар лідерів, які своїм танцювальним виступом надихають учасників змагань на перемогу. В кінці святкового заходу всі учасники були нагороджені солодкими призами.

8-9 вересня 2018 року в межах проведення 1 туру на Першість Донецької області відбулись матчі молодших і старших вікових груп серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та футбольних клубів. 8 вересня гравці команди «Шахтар» (Торецьк) провели матчі в смт. Очеретине з командою «Колос» Ясинуватського району. Гра закінчилась рахунком 8:1 та 5:3 на користь торецьких спортсменів. 9 вересня гравці Торецької команди «Шахтар» приймали на стадіоні «Авангард» команду ДЮСШ м. Добропілля. Господарі поля поступились гостям з рахунком 6:0 та 3:1.

#Соціальна_сфера

6 вересня в Центральній міській лікарні м. Торецьк відбулась оцінка підрозділів, які надають допомогу матерям та дітям на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини». Вона була здійснена комісією, до складу якої увійшли: національний експерт, завідувачка методично-організаційного навчально-ресурсного центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України Романенко Л.В., регіональний експерт Жук В.Ю. – лікар акушер-гінеколог КЛПЗ «Пологовий будинок» м. Слов’янськ. За даними оцінки, група експертів вважає, що Центральна міська лікарня м. Торецьк відповідає Глобальним критеріям ВООЗ / ЮНІСЕФ для підтвердження статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».

14 вересня року фахівцями Торецького міського центру зайнятості було організовано та проведено день відкритих дверей для осіб, які перебувають на обліку та зацікавлені в організації власної справи. Спікери заходу презентували діючи грантові програми на підтримку малого підприємництва та наддали інформацію щодо регіональної програми «Український донецький куркуль».