тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Мешканців окупованих територій привітали з Днем державного прапора України

23.08.2018 в Авдіївці пройшов запуск в сторону окупованих територій найбільшого на території проведення Операції об’єднаних сил державного прапора. Його площа становить 120 квадратних метрів. Гроші на виготовлення синьо-жовтого прапора збирали волонтери, а пошила його мешканка Бахмута Ангеліна Шостак. В урочистостях взяв участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз.

«Україна святкує День державного прапора, і ми привітаємо українців, які чекають на звісточку на окупованих територіях. Люди чекають на цей прапор, і він найбільший за всю історію наших запусків. Вітер на висоті сягає 10 км на годину, тому прапор швидко долетить до Донецька. Саме такі свята свідчать про те, наскільки важливі для нас державні символи, тому ми просто зобов′язані звільнити окуповані території», – наголосив Ігор Стокоз.

Нагадаємо, увечері 22 серпня прапор привезли до Краматорська, звідки автоколона для проведення акції рушила сьогодні в бік Авдіївки, щоб запустити прапор в сторону окупованих територій.

DSC 0672 min 1

 

Джерело: http://dn.gov.ua/meshkantsiv-okupovanyh-terytorij-pryvitaly-z-dnem-derzhavnogo-prapora-ukrayiny/