тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Шановні Тореччане, звертаємо увагу на наступне:

Бойовики так званої «ДНР» мають намір використати родинні зв’язки мешканців тимчасово окупованих та підконтрольних Україні територій для антиукраїнської пропаганди, та, можливо, терактів у прифронтових містах. Про це повідомляють у соціальних мережах. https://twitter.com/Utilizator_/status/1031627872182648832…

«У найближчих до Торецька окупованих Горлівці та Єнакієвому серед колаборантів проходять «збори» родичів потенційних диверсантів», – пишуть у соцмережах.

«Відомо, що через кілька днів після того, як сили об’єднаних операцій просунулися вперед, у штабі бойовиків відбувалися збори, де обговорювали наказ із Донецька. У ньому йдеться про те, аби всі, у кого є антиукраїнськи налашована рідня у Торецьку та його околицях, «зв’язалися з ними».

«В ідеалі – зустрілися на тому тижні. Нібито, щось планується у зв’язку із захопленням ЗСУ території під Торецьком. По Горлівці, згідно із чутками серед тамтешніх чиновників – схожі вказівки. Говорять, що 24 серпня чи, можливо, трохи пізніше, хочуть в Торецьку силами найбільш «рашанутих» влаштувати теракти та сказати, що це все провокація ЗСУ», – йдеться у дописі в соцмережі.

Військово-цивільні адміністрації прифронтових міст та силовики закликають мешканців бути пильними та дбати про свою безпеку. Якщо в поле зору потраплять підозрілі особи із намірами здійснення терористичної чи диверсійної діяльності – прохання повідомляти на «гарячу лінію» обласного Управління СБУ у Донецькій області: (062) 643-03-33; чи на електронну пошту: usbu_dоn@ssu.gov.ua.

Нагадаємо, що 24-та окрема механізована бригада імені Короля Данила звільнила населений пункт Шуми, що входить до Торецької міської ради. Таким чином, українська армія зайняла ще 10 км «сірої зони». https://novynarnia.com/…/zsu-zaynyali-10-km-siroyi-zoni-v-…/