тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Підтримка ОСББ

В м. Торецьк підтримується об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), як найефективніша модель управління будинком. З метою заохочення мешканців до створення ОСББ в місті діє «Міська програма стимулювання створення та підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Торецьк на 2017-2019 роки», відповідно до якої виділяються кошти на проведення капітального ремонту в будинках ОСББ в співвідношенні 70 на 30 (де 70 % – це кошти місцевого бюджету, а 30 %- кошти ОСББ).

В цьому році в  програмі брали участь 5 будинків, які розташовані за адресами: вул. Седнєва 20, В. Сорочука 12, Саратовська 2, Римського-Корсакова 8А та 8Б. З місцевого бюджету виділено 322326 грн, що складає 70% від загальної вартості робіт. Це перший етап реалізації програми наступним кроком буде безпосереднє проведення ремонту. Ми будемо слідкувати за ходом проведення робіт, а фото результатів до та після капітального ремонту будуть опубліковані додатково.

Якщо Ви та мешканці Вашого будинку мають намір взяти участь в цій програмі Вам потрібно подати заявку від ОСББ до 1 жовтня в УЖКГ (кабінет 2).

Також консультації, щодо створення ОСББ або допомогу у проведенні інформаційних зборів, у підготовці статуту, документів та протоколів зборів можна отримати в УЖКГ за адресою: вул. Героїв Праці, 3 (каб. 2) або за тел. 4-19-33.