тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий дайджест новин міста Торецьк 07.08.2018

 

#Освіта

Щорічно обдаровані діти міста беруть участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Назустріч мрії». Цього року у складному відбірковому етапі перемогли 8 дітей з міста Торецьк: вихованці Зразкового вокального колективу «Пісенне сузір’я» закладу загальної середньої освіти № 8 (керівник Шалімова Г.В.) та вихованці вокального колективу «Пісенний вернісаж» Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Мелашенко О.Г.). Юні артисти були запрошені для участі у Міжнародному конкурсі, який проводився на базі дитячого оздоровчого комплексу «Бригантина» у м. Коблево Миколаївської області. До складу журі увійшли відомі зірки української естради та шоу-бізнесу: народний артист України Юрій GODO, народна артистка України Тіна Кароль, заслужена артистка України Тетяна Піскарьова, Марта Адамчук та інші. Наші артисти гідно представили Торецьк: Крістіна Потапенкова посіла ІІ місце, а дебютантка Альбіна Алієва отримала Приз глядацьких симпатій. Всі діти міста стали учасниками гала-концерту у м. Одеса.

#Громадянське_суспільство

31 липня в Центрі розвитку для молоді та дітей «TEENДІМ» відбулась зустріч команди організаторів фестивалю «З країни в Україну» м. Торецьк та представників військово-цивільної адміністрації міста Торецьк, житлово-комунального господарства, культурної та освітньої галузей міста Торецьк. Торецька команда організаторів презентувала програму та ідею Фестивалю – запропонувати мешканцям міста дізнатись більше про історію міста та відомих особистостей в різних професійних сферах.

06 серпня у приміщені ВЦА провів прийом населення керівник військово-цивільної адміністрації Руденко Я.Д. На прийомі надійшло 7 звернень від мешканців міста, порушені питання з проведення ремонту житла, призначення субсидії, відсутності водопостачання, відключення від тепломережі, пільгового проїзду та ін. Звернення зареєстровані та будуть направлені на виконання відповідним спеціалістам. Про результати розгляду звернень громадяни будуть повідомлені в письмовій або усній формі.

Стало відомо, що незабаром у Торецьку планується відкриття «МЕМ IDEA HUB», це вільний простір, де мешканці Торецьк та прилеглих селищ зможуть навчатися, реалізовувати свої ідеї, набувати нових навичок та просто гарно проводити час, http://clc.to/Dz8OMA

Цієї осені знову чекаємо на яскраву подію – мандрівний фестиваль #З_країни_в_Україну https://is.gd/o5Y3Nz. Локальна команда організаторів Фестивалю м. Торецьк запрошує волонтерів. Якщо вас приваблюють нові знайомства, друзі, досвід роботи в команді, або просто є нестримне бажання допомогти, заповнюйте анкету http://clc.to/663qiQ

В Торецьку створено новий інформаційний Торецк.City – інтернет-видання про життя міста Торецьк та сусідніх селищ. «Головні новини, цікаві історії про наших людей і рідні місця. А ще – якісні фото, тільки авторський контент (ніяких скопійованих матеріалів!), багато позитивних історій». http://toretsk.city/

#Соціальна_сфера

На початку серпня спеціалісти Торецького міського центру зайнятості спільно з відділом з питань молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Торецьк та відділом Торецького бюро правової допомоги провели семінар з нагоди #Всесвітнього_дня_протидії_торгівлі_людьми з внутрішньо переміщеними особами та мешканцями міста. Захід був проведений з метою підвищення обізнаності громадськості щодо існуючих #проблем_торгівлі_людьми, бо це злочин, від якого можуть постраждати як чоловіки, так і жінки.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголошує про запуск програми підтримки мікроекономічних ініціатив в місті Торецьк
Мета програми – надати підтримку вразливим домогосподарствам, чинним і підприємцям-початківцям в реалізації їх мікроекономічних ініціатив, спрямованих на отримання доходу, які сприяють розвитку місцевої економіки, і зокрема створення нових робочих місць в м. Торецьк, сел. Новгородське, Суха Балка, Залізне, Північне, Дружба, Курдюмівка.
Учасниками програми можуть стати як домогосподарства (представлені однією людиною від домогосподарства), так і зареєстровані підприємці, які володіють достатніми знаннями, навичками і мотивацією для здійснення мікроекономічної діяльності, що приносить дохід (виробництво товарів, побутові послуги, перевезення, розвиток сільського господарства та ін.) .
МКЧХ надає підтримку у вигляді індивідуального грошового гранту (до 200 000 грн.), згідно з бізнес-планом, в якому заявник відображає свою ідею з докладним описом і прорахунками фінансової стійкості проекту.
Програмою передбачено декілька етапів підготовки бажаючих до відбіркового туру:
• відвідування загальних інформаційних зборів;
• заповнення бланка заявки;
• проходження базового навчання бізнес-навичкам;
• підготовка і захист бізнес-плану.
Для отримання детальної інформації про програму та порядок заповнення заявок запрошуємо Вас відвідати інформаційні збори, що відбудуться 15.08.2018 в приміщенні школи-ліцею номер 6 з 10:00 до 12:00.
З усіх питань та для підтвердження участі в інформаційній сесії звертайтесь за телефоном гарячої лінії МКЧХ: 0 800 300 115 (09:00-18:00, понеділок – п’ятниця).