тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відкрите засідання клубу «Свідоме батьківство»

В рамках профорієнтаційної програми служби зайнятості 3 серпня 2018 року у Слов’янському міському центрі зайнятості відбудеться відкрите засідання клубу «Свідоме батьківство» за темою: «Обираємо майбутнє разом». В засіданні візьмуть участь батьки, які мають неповнолітніх дітей і зареєстровані в службі зайнятості, та їх діти. Протягом заходу будуть функціонувати три діючі майданчики:

  1. Арт-терапія для батьків за участю психолога, гештальт-терапевта Трояновської Наталії, представника громадської організації «Промир», що займається наданням психологічної підтримки і допомоги різним категоріям населення.
  2. Інтерактивна гра для підлітків «Відгадай професію майбутнього», проведення психодіагностичного тестування з метою визначення професійної спрямованості та інтересів учнів за допомогою спеціалістів з профорієнтації Баженової Наталії, Бочкової Наталії.
  3. Пісочна анімація з елементами арт-терапії для дітей на базі громадської платформи ініціатив «Теплиця» під керівництвом фахівця з пісочної анімації з елементами арт-терапії Прокопенко Анни. Під час роботи цього майданчику діти зможуть в незвичайній формі познайомитись з різноманітними професіями, у прямому сенсі слова доторкнутися до світу професій та змоделювати власне бачення майбутнього.