тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Краматорську відбулася колегія Донецької облдержадміністрації

02.08.2018 у Краматорську відбулося засідання колегії облдержадміністрації під керівництвом голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, який вручив державні та урядові нагороди і перейшов до розгляду питань на порядку денному. Розглядалися актуальні питання щодо організації та проведення земельних торгів земельних ділянок державної власності. Окремим питанням розглянули проект регіональної програми «Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2022 роки» та впровадження в Донецькій області Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

«Реалізація заходів означеної програми в Донецькій області сприятиме запобіганню та зниженню рівня захворюваності на серцево-судинні і судинно- мозкові хвороби, інвалідності та смертності від їх ускладнень, а також збільшення тривалості та підвищення якості життя населення», – наголосив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

Також начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад доповіла про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі поточного року.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/u-kramatorsku-vidbulasya-kolegiya-donetskoyi-oblderzhadministratsiyi/