тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Олександр Куць зустрівся з представниками правління громадської ради при ДонОДА

31.07.2018 у Краматорську відбулась зустріч очільника області Олександра Куця з правлінням громадської ради при облдержадміністрації. Під час зустрічі була обговорена гуманітарна ситуація в населених пунктах  на лінії зіткнення, благоустрій КПВВ «Майорське», проблеми з виплатою пенсій внутрішньо переміщеним особам, впровадження інклюзивної освіти на Донеччині.

Також під час зустрічі члени громадської ради звернули увагу на реалізацію державних програм в сфері охорони здоров’я в Донецькій області, забезпечення безкоштовними стентами пацієнтів з гострим інфарктом міокарда. Крім цього, в момент обговорення було запропоновано визначити дату 5 липня офіційним святом, як «День визволення міст півночі Донеччини від проросійських терористів».

Окремо обговорили питання щодо відновлення газопостачання м. Авдіївка, на що голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць пообіцяв: «На сьогодні проект знаходиться в завершальній стадії. Після повного завершення робіт та отримання відповідного дозволу від Державної архітектурної інспекції України, об’єкт до початку опалювального сезону 2018-2019 рр. буде введено в експлуатацію».

Нагадаємо, 7 червня 2017 року в результаті ведення активних бойових дій сталося відключення системи газопостачання міста Авдіївка та низки прилеглих населених пунктів Ясинуватського району (с. Красногорівка, с. Орлівка, с. Тоненьке, с. Водяне, с. Первомайське, с. Нетайлове, с-ще Ласточкине) внаслідок аварії на магістральному газопроводі.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/oleksandr-kuts-zustrivsya-z-predstavnykamy-pravlinnya-gromadskoyi-rady-pry-donoda/