тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оголошено конкурс проектів оновлення Пам’ятного знаку, присвяченого захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк

21 липня 2018 року в місті Торецьк відбулось святкування 4-ї річниці з Дня визволення міста від російських терористів. Військово-цивільна адміністрація висловлює вдячність всім, хто долучився до створення святкових заходів та прийняв в них участь.

У 2019 році виповнюється п’ять років з дня, коли зведені підрозділи Сил спеціальних операцій України звільнили місто Торецьк від російських терористів, та відновили право мешканців міста на вільне життя в своїй країні. З нагоди цієї дати військово-цивільна адміністрація міста Торецьк оголошує конкурс проектів оновлення Пам’ятного знаку, присвяченого захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк. 
Якщо Ви бажаєте особисто долучитись до створення оновленого Пам’ятного знаку та прийняти участь у Конкурсі, Ви можете надавати макети (ескізи) до 25 числа кожного місяця за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 24а, будівля військово-цивільної адміністрації, кабінет 1.8 (відділ внутрішньої та інформаційної політики). Конкурс проектів триває до 01 березня 2019 року.
Контактна особа – Сорокіна Інна Володимирівна, начальник відділу внутрішньої та інформаційної політики, тел.: (+38099) 25 12 354.