тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 30.07.2018

#Культура_і_спорт

В Україні набирає обертів соціокультурний проект «Вся Україна читає дітям» мета якого – відродження традиції читання у колі української родини; розвиток, зацікавленість, особливо дітей і молоді, у користуванні друкованою книгою як джерелом знань, заохочення їх до систематичного читання, а також підняття престижу, створення позитивного образу книги як важливого чинника у формуванні молодої генерації українського народу із сучасним мисленням та ідеями, залучення до бібліотек нових читачів. Активно включились у реалізацію проекту працівники бібліотеки – філії № 7 Центральної бібліотечної системи м. Торецька. Забезпечуючи спілкування дітей із книгою, з авторами, залучаючи їх до книгочитання, бібліотекарі не тільки створюють культ книжки, але й перетворюють читання з примусу на читання – життєву потребу, на читання – задоволення, читання-комунікацію. Запрошуємо Вас, шановні мешканці міста, підтримати цей проект і стати її безпосередніми учасниками. Адже інтелектуальною, духовно багатою та високорозвиненою нацією може бути тільки нація, що читає.

#Громадянське_суспільство

За результатами завершення проекту «Культурний майнінг» ініціативну групу нашого міста «Культурні хулігани» запросили в академію фестивалю «З країни в Україну». Команда «Культурних хуліганів» пройшла перший етап навчання в рамках організації фестивалю в місті Торецьк та готується до участі в другій Академії. Чекаємо на яскравий фестиваль та нові позитивні враження!

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк нагадує про конкурс відео-блогерів.
Все що вам потрібно, це зробити відео, контент, якого буде містити розкриття потенціалу Торецької громади. Це може бути інтерв’ю з громадськими лідерами, соціальний ролік щодо суспільного життя або історії міста, молодіжні стартапи, історії успіху тощо.
Ніяких обмежень, все лише ваша творчість та креатив. Наразі інформаційний простір розвивається і Торецьк має великий потенціал в цьому напрямку.
Є всього декілька умов:
Протягом 2018 року завантажити ролік на свою сторінку у Фейсбук та поставити тег #newsТорецьк 
Заповнити анкету учасника за посиланням https://docs.google.com/…/1j0anFcZ4SM8iVv-YWQ3AQLoFibg…/edit
Переможці конкурсу матимуть змогу зробити власну телепередачу на місцевому телебаченні.
Тож, чекаємо на ваші заявки, творчої наснаги та креативу всім.

#Соціальна_сфера

25 липня у рамках роботи центру розвитку підприємництва Торецького міського центру зайнятості відбувся тренінг з бізнес-планування.
Фахівець відділу надання соціальних послуг Руденко Г.М. ознайомила присутніх з першими кроками підприємця-початківця, джерелами фінансування малого та середнього бізнесу, а також в чому важливість формування унікальної пропозиції.

Починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Торецький міський відділ з питань пробації Філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області сумісно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації м. Торецьк провели тематичний просвітницько – профілактичний захід для підоблікових осіб, які знаходяться у групі ризику через складні життєві обставини, безробіття та інші соціальними проблемами.