тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ДЕ ВЗЯТИ ГРОШІ НА БІЗНЕС ТА ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО

Втомилися бути офісним планктоном і працювати на когось, хочете почати власний бізнес і нікому не підкорятися? Такі думки закрадаються час від часу мало не кожному. Але всі плани руйнуються, коли людина починає рахувати, скільки їй знадобиться для започаткування власної справи. Адже рідко хто має так багато вільних коштів. Однак способів знайти необхідну суму капітальних інвестицій існує досить багато, головне – було б бажання їх знайти і, при цьому, подолати всі труднощі.

Отже, одним з джерел для отримання грошей на відкриття власного бізнесу є Державна служба зайнятості, яка надає безробітним можливість отримання одноразово допомоги по безробіттю. Для цього потрібно зареєструватися як безробітний і, якщо протягом місяця не знайдете відповідну для себе роботу, ви можете претендувати на отримання такої допомоги. А ось розмір її вже залежатиме від вашої зарплати на останньому місці роботи, загального страхового стажу, статті звільнення тощо.

Так, протягом першого півріччя, у Торецькому міськом центрі зайнятості одноразову виплату по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 3 безробітних. Теми бізнес-планів: «Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів», «Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами» та «Діяльність фітнес-центрів». Всі підприємці активно ведуть свою діяльність, деякі, навіть,  планують розширення бізнесу у майбутньому.

13.07.2018 в рамках проведення декади «Зустріч з підприємцями» директор Торецького міського центру зайнятості  Боровська О.В. та провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Руденко Г.М. відвідали підприємців, які започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості впродовж січня-червня 2018 р. та продовжують ведення свого бізнесу, безпосередньо на місцях впровадження їх підприємницької діяльності.

Під час відвідування підприємці-початківці наголосили на тому, що дійсно, допомога центру зайнятості – це вагомий вклад для старту у розвиток малого підприємництва, але разом з тим, треба ще багато  чого зробити і не зупинятися на досягнутому. «Однією з виявлених проблем є недостатня кількість клієнтської бази, але сподіваюсь, що з закінченням літнім канікул, клієнтів побільшає», – наголосив директор фітнес-центру Пивовар О.Д.

До того ж, під час зустрічі, директор центру зайнятості нагадала про можливість отримання щомісячної компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні соціально – незахищеного населення, повернення коштів підприємцям на сплату заробітної плати та єдиного соціального внеску при працевлаштуванні внутрішньо переміщеної особи.

Торецький міський центр зайнятості і надалі розвиватиме співпрацю з підприємцями-початківцями, надаватиме всебічну підтримку на шляху довгострокового розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

37409365 1306484532816244 4770059084881723392 o