тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Черкаській громаді відкрито Молодіжний центр «Ініціатива»

10.07.2018 у с. Олександрівка Черкаської об′єднаної територіальної громади за участі керівника Донецької облдержадміністрації Олександра Куця відбулося урочисте відкриття «Молодіжного центру «Ініціатива». Керівник молодіжного центру ознайомив гостей з виставкою робіт майстрів декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва Черкаської об’єднаної територіальної громади.

«У моєму дитинстві таких молодіжних центрів, нажаль, не було. Я задоволений, що метою проекту є сприяння всебічного розвитку молоді завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання. Слід відзначити, що молодіжний центр – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молоді за принципами доступності та спільної відповідальності», – наголосив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

Відкриття молодіжного центру «Ініціатива» передбачає створення нових якісних можливостей для молоді громади через забезпечення роботи різних молодіжних платформ. Це відкритий простір для генерування ідей та проектної роботи, відпочинку та розваг. Це система нових форм освіти і дозвілля молоді та сприяння розвитку, як кожної окремої особистості, так і громади в цілому, сприяння всебічному розвитку молоді Донецької області завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання.

DSC 0660 min

 

Джерело: http://dn.gov.ua/u-cherkaskij-gromadi-vidkryto-molodizhnyj-tsentr-initsiatyva/