тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Олександр Куць привітав учасників чемпіонату України з легкої атлетики

7 липня 2018 року у Бахмуті розпочався черговий чемпіонат України з легкої  атлетики серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь представники 22 областей України та міста Києва.

Урочисте відкриття чемпіонату України відбулося на базі Бахмутського  спортивного комплексу  «Металург» за участю керівника обласної державної адміністрації Олександра Куця, Бахмутського міського голови Олексія Реви, директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимира Мицика та начальника управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президента федерації легкої атлетики Донецької області Віктора Лиса.
На початку змагань з вітальними словами до присутніх звернувся керівник обласної державної адміністрації Олександр Куць, привітавши спортсменів з початком змагань, побажавши їм наснаги та успіхів, після чого нагородив переможців ранкової програми змагань.
Після церемонії нагородження змагання продовжилися.  Також Олександр Куць поспілкуватися з керівництвом міста та  ознайомився зі спортивною гордістю Бахмута – спорткомплексом «Металург».
ASK 0209