тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Керівництво Донецької облдержадміністрації поклало квіти до пам′ятника на горі Карачун

04.07.2018 на горі Карачун відбулося покладання квітів до меморіалу добровольцям АТО за участю заступника голови облдержадміністрації Сергія Добряка, командувача Об′єднаних Сил Сергія Наєва, громадських активістів, а також представників краматорської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» з нагоди Дня звільнення північних міст Донеччини від проросійських терористів.

«Минуло вже 4 роки з часу звільнення міст північної частини Донеччини від проросійських терористів. В спекотні дні початку липня 2014 року українські воїни, підрозділи всіх силових структур, волонтери, громадські активісти згуртувалися щоб дати рішучу відсіч ворогові. Для багатьох це був перший бойовий досвід, для деяких, нажаль він же став і єдиним. Ми низько схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність нашої держави», – наголосив під час виступу заступник голови облдержадміністрації Сергій Добряк.

Після промови керівництво облдержадміністрації та військові взяли участь в урочистому відкритті Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

DSC 0262 min

 

Джерело: http://dn.gov.ua/kerivnytstvo-donetskoyi-oblderzhadministratsiyi-poklalo-kvity-do-pam-yatnyka-na-gori-karachun/