тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Олександр Куць вручив ключі від квартири особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування

26.06.2018 у Мирнограді голова Донецької ОДА Олександр Куць вручив ключі від квартири мешканці міста Аліні Карячці – особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

Квартиру було придбано в рамках регіональної програми «3абезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки» на умовах співфінансування 50х50 з обласного та місцевих бюджетів. Загальна вартість однокімнатної квартири склала 93 тисячі гривень. 
Олександр Куць разом з Мирноградським міським головою Олександром Брикаловим вручили Аліні Карячці ключі та сертифікат на квартиру. Окрім цього, приємним подарунком для дівчини став новий холодильник та телевізор. 
Голова Донецької ОДА зазначив, що одне із основних завдань влади – це реалізація соціальних ініціатив. 
“Допомога дітям-сиротам та особам з числа дітей позбавлених батьківського піклування – це першочергове завдання обласної та місцевої влади. Це наше спільне завдання. І ця квартира – це найменше що ми можемо зробити. Влада має допомагати у вирішені багатьох питань”, – підкреслив Олександр Куць.
В рамках регіональної програми у 2018 році в Донецькій області заплановано придбання ще 235 квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

eB9joh4ck20

 

Джерело: http://dn.gov.ua/oleksandr-kuts-vruchyv-klyuchi-vid-kvartyry-osobi-z-chysla-ditej-pozbavlenyh-batkivskogo-pikluvannya/