тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 11 по 15 червня 2018 року

За період з 11 по 15 червня 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 6963,8 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 1198,6 тис.грн., трансферти з державного бюджету – 5656,2 тис.грн., трансферти с обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 109,0 тис.грн.

За вказаний період з урахуванням залишків коштів на початок періоду профінансовані видатки в сумі 6773,8 тис.грн. у тому числі:

* за загальним фондом  – 6183,8 тис.грн., з них  захищені статті видатків складають 5764,1 тис.грн., а саме:

– заробітна плата з нарахуваннями – 5267,5 тис.грн.,

– оплата енергоносіїв – 30,1 тис.грн.,

– на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 100,0 тис.грн.;

– надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 248,4 тис.грн.,

– виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та  виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя – 101,5 тис.грн.,

– забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” – 1,7 тис.грн.,

-оздоровлення та відпочинок дітей  (часткове відшкодування вартості путівок)- 14,9тис.грн.,

* за спеціальним фондом фінансування склало 590,0 тис.грн., а саме:

– за рахунок коштів міського бюджету – 85,0 тис.грн. (придбання комп’ютерної техніки).

– за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на кінець 2017 року – 505,0 тис.грн. (“Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення в м. Залізне м.Торецьк” – 53,2 тис.грн., “Капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ № 3 в місті Залізне міста Торецька (заміна вікон та дверей)” – 20,5 тис.грн., “Капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ № 4 в смт. Північне  міста Торецька (заміна вікон та дверей)” – 19,3 тис.грн., “Капітальний ремонт внутрішніх приміщень амбулаторії ЗПСМ № 4 в смт. Північне міста Торецька” – 206,0 тис.грн., “Капітальний ремонт внутрішніх приміщень амбулаторії ЗПСМ № 3 в місті Залізне міста Торецька” – 206,0 тис.грн.).

Фінансове управління військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області