тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій Торецьк 15.06.2018

#Освіта

У травні 2018 року здобувачі освіти 10-11 класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 20 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк були учасниками круглого столу «Молодь проти СНІДу», під час якого обговорювалися питання здорового способу життя та профілактики СНІДу. Метою заходу – формування уявлення про хворобу століття, яка несе смертельну загрозу людству та усвідомлення необхідності зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї інфекції.

11 червня на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 «СШ з поглибленим вивченням іноземної мови» ВЦА м. Торецьк Донецької області розпочато І сесію тренінгових занять «Про підвищення кваліфікації заступників директорів, які опікуються початковою школою» для роботи в умовах Нової української школи. Перший день тренінгу об’єднав 15 учасників, які опікуються початковою ланкою, від усіх шкіл міста, та їх тренера Тетяну Мозгову в коло ініціативних і творчих педагогів, готових стати агентами змін.

#Культура_і_спорт

8 червня відбулося урочисте закриття літніх профільних шкіл на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо – естетична гімназія» «Веселка» та «Мрія», які працювали 2 тижні. Життя у літніх школах було насичене різноманітними подіями. Щодня проводилися музична руханка та абетка безпеки. Під час роботи літніх профільних шкіл «Веселка» та «Мрія» з дітьми було організовано багато різноманітних заходів: екскурсії до ЦДЮТ, пожежної частини, міської дитячої бібліотеки, проводились заняття в шкільних гуртках. В день закриття на учнів чекало чудове свято «Літо єднає».

#Громадянське_суспільство

08 червня 2018 року в Центральній бібліотеці ЦБС м. Торецька відбувся тренінг з соціального згуртування, в рамках проекту» Сприяння сталого розвитку та згуртування громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі»що впроваджує Міжнародна організація з міграції за підтримки Уряду Японії.

8-11 червня представники місцевої влади та громадськості взяли участь у ІІІ Всеукраїнському молодіжному форумі «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство. Перезавантаження». Сучасні ідеї, лайфхаки побудови успішної команди лідерів, досвід успішних особистостей, зустрічі – те, що обов’язково стане у нагоді всім учасникам форуму.

#Соціальна_сфера

12 червня Державну установу «Торецька виправна колонія (№ 2)» з робочим візитом на чолі з першим заступником начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України Дмитром Володимировичем Сало відвідало керівництво міжрегіонального управління.
Основною метою перевірки було відвідування об’єктів установи, які готуються до учбових зборів керівництва міжрегіонального управління і начальників підпорядкованих установ.

14-15 червня заступник керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Олена Кульбачна привітала працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги та Центральної міської лікарні з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

15 червня 30 дітей, що мешкають на лінії зіткнення, за сприянням Донецької обласної державної адміністрації та військово-цивільної адміністрації міста Торецьк та 55 дітей шахтарів вирушили на відпочинок до оздоровчого комплексу «Шахтар».