тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 08.06.2018

#Освіта

31 травня у місті Краматорськ відбувся очний (обласний) етап фестивалю мистецької творчості «Європа з нами, ми з Європою», присвячений Дню Європи в Україні. Учні міста та міський методичний кабінет отримали сім сертифікатів за участь у фестивалі.

31 травня Директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксенчук Надія разом із начальником міського управління освіти Володимиром Орешкіним та заступником начальника міського управління освіти Наталією Тинкован відвідали заклад загальної середньої освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів №20. Ділячись своїми враженнями, Надія Оксенчук зазначила, що не всі міські школи мають такий творчий потенціал, який мають учні й учителі цього навчального закладу, про що свідчать численні подяки, грамоти, кубки.

2 червня підведені підсумки Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми за тверезе життя!», який проводила громадська організація «Рух «Твереза Україна». Переможці визначались у кожній із двох номінацій (поезія і проза) у дванадцяти вікових категоріях. Вдалою виявилася проба пера у Данила Дашкеєва, учня 5 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 20, який посів ІІ місце у номінації «Поезія».

2 червня в рамках спортивно-оздоровчого табору проходила Першість ДЮСШ з шахів, присвячена Дню журналістики. Переможцями та призерами стали у категорії «Школярі»: 1 місце – Бібіков Е., 2 місце – Карлов В., 3 місце – Межерицький М. Серед дівчаток 1 місце отримала Бібікова А., 2 місце – Горлач Е., 3 місце – Гусейнова С. У категорії «Студенти»: 1 місце Обичів Р., 2 місце Петров В., 3 місце Золотухін Я. У категорії «Викладачі»: 1 місце-Горлач А.В., 2-місце-Остапця А., 3 місце Мірошниченко М.

Тридцять п’ять дітей-переможців обласних конкурсів, в тому числі вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, учні ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія», ЗЗСО № 8, 9, 10, 20 та вихованка дошкільного закладу освіти № 6 «Сонечко» Івановська Кароліна, яка отримала 1 місце в обласному конкурсі-огляді дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку «Дерзай, малюк!», були запрошені на обласне свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей у м. Святогірськ. Учасників гостинно зустрічали організатори заходу, який проводився на базі КП «Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини».

#Культура_і_спорт

31 травня в місті Соледар проходив турнір з футболу, присвячений Дню захисту дітей. У турнірі взяли участь юнаки 2007 – 2009 років народження м. Торецьк, м. Бахмут, м. Соледар та м. Костянтинівки . Цей турнір практично для всіх хлопців цієї вікової групи був дебютний в їх футбольній кар’єрі. Наші молодші юнаки впевнено виграли всі три матчі.

2-3 червня в місті Луцьк (Волинська область) на стадіоні «Авангард» пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання зібрали більше 400 спортсменів у складі 24 команд із різних регіонів країни. Бронзовим призером у штовханні ядра став спортсмен нашого міста Микита Кадацький.

#Соціальна_сфера

1 червня 2018 року учні Торецького професійного ліцею відвідали дитяче відділення міської лікарні з благодійною акцією «Допомога малюку». На зібрані кошти придбали дитяче харчування та засоби особистої гігієни. Учні разом з викладачами привітали подарунками дітей, сім’ї яких опинилися в складних соціально-побутових умовах.

4 червня в приміщені ВЦА м. Торецьк провів прийом населення заступник керівника військово-цивільної адміністрації Євсіков Ю.М. На прийомі надійшло 13 звернень від мешканців міста. Були порушені комунальні питання з ремонту ліфту, дитячого майданчику, відсутності водопостачання, сплати за електроенергію. Обурення визвала у всіх присутніх на прийомі ситуація, про яку розповів багатодітний батько Нагорнюк О.А.. Біля свого будинку він висадив кілька зелених насаджень, які чомусь знищують його сусіди. Євсіков Ю.М. дав доручення розібратись в ситуації, що склалась, та прийняти необхідні міри головному екологу міста та відділу Національної поліції м. Торецьк. Про результати розгляду звернень громадяни будуть повідомлені в письмовій або усній формі.

4 червня 2018 року спеціалістами служби у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області спільно зі спеціалістами Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також представниками Торецького міського відділу з питань пробації Південно-Східного МРУ ВКПП, на виконання заходів, зазначених в постанові міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста Торецьк від 22.02.2018, проведено правовиховні заходи, спрямовані на попередження формування у учнів шкідливих звичок, роз’яснення переваг здорового способу життя та формування правової свідомості.

5 червня в місті Торецьк відзначили День охорони навколишнього природного середовища. У рамках свята проведені роботи щодо санітарного очищення міста, покосу газонів, поливу квітників, прибирання скверів міста. Яскравою подією свята став конкурс малюнків на центральній міській площі, в якому взяли участь діти закладу загальної середньої освіти міста І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія», ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови», опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6».

6 червня в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Торецького міського центру зайнятості відбувся щотижневий тренінг щодо основ бізнес-планування із залученням соціальних партнерів. Під час тренінгу учасники заходу ознайомились з умовами отримання фінансової підтримки на конкурсній безповоротній основі в рамках грантової програми «Український донецький куркуль», дізнались які підприємства мають право на одержання фінансової підтримки та про те, на які напрямки діяльності надається підтримка.