тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

До уваги внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей, Криму та місцевих мешканців віком від 18 до 60 років!

З метою покращення можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста, які зазнали наслідків конфлікту, представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад

«Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено:

дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче власний бізнес (перевага надається особам без постійного місця працевлаштування);

дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств з обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року.

Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50 % – внутрішньо переміщені особи).

Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану.

У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи:

– до €650 за напрямом самозайнятість;

– до €2500 за напрямом мікропідприємництво.

Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутися до громадської організації – партнера МОМ в області.

Громадська організація «Центр зайнятості вільних людей». Контакти: 095-919-44-16; 099-539-00-23, kram.czvl@gmail.com;

Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу. Контакти: 095-399-33-55, 095-360-16-81,arr-eastdonbass@i.ua.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/210aUGq.

 

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва ВЦА м.Торецьк