тризуб
Торецька міська військова адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В травні 2018 року спортсмени міста Торецьк прийняли участь в престижних змаганнях та здобули ряд перемог

16-20 травня в м. Будапешт відбулись змагання для кікбоксерів на кубок Світу. Спортсмени нашого міста Микита Братчук завоював бронзову медаль в розділі кік-лайт, а Данічев Станіслав в 1/8 поступився польському спортсменові, проте набув досвіду в міжнародних поєдинках.

Також наші спортсмени взяли участь у Всеукраїнському турнірі Wizard Open Tatami, який проходив в м. Київ з 25 по 27 травня. Переможцем змагань став Микита Братчук у ваговій категорії до 69 кг, а Станіслав Данічев виборов золоту і срібну нагороди в розділі лайт-контакт у ваговій категорії 69 кг. Вітаємо спортсменів з перемогами, бажаємо вдалих зустрічей, високих спортивних здобутків та нових досягнень.