тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Кожного року 22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття

Проблема збереження біологічного різноманіття зачіпає наші особисті інтереси. Біологічні ресурси є основою, на якій будуються цивілізації. Дари природи дозволяють існувати таким самим різноманітним галузям людської діяльності, як сільське господарство, косметична і фармацевтична промисловість, целюлозно-паперова промисловість, овочівництво, будівництво та утилізація відходів. Втрата різноманітності загрожує нашим продовольчим запасам, відпочинку і туризму, а також джерелами деревини, ліків та енергії. Вона також порушує найважливіші екологічні функції.

Велика частина тих, хто періодично замислюється про небезпеки, що підстерігають світ природи, схильні думати про небезпеку, як про щось, що загрожує іншим істотам. Скорочення популяцій таких екзотичних видів тварин, як панди, тигри, слони, кити, а також різні види птахів привертають увагу до проблеми потрапив в зону ризику виду. Темпи зникнення видів у 50-100 разів перевищують природні і, як припускають, вони будуть тільки різко зростати. З урахуванням поточних світових тенденцій зникнення загрожує майже 34 000 видів флори та 5200 видів фауни, включаючи зникнення кожного восьмого виду пернатих.

Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття у всьому світі сприяє підвищенню поінформованості суспільства про роль біорізноманіття для добробуту людини та вжиття необхідних дій для його збереження